Solidarumo bėgimas

Solidarumo bėgimas – tai jau tradicine tapusi organizacijos „Gelbėkit vaikus“ iniciatyva, Lietuvoje rengiama 4-ąjį kartą. Bėgimu siekiama skatinti solidarumą tarp skirtingų kultūrų, socialinės aplinkos ir įvairaus amžiaus moksleivių. Solidarumo bėgime dalyvavo ir mūsų gimnazijos pradinių klasių mokiniai. Jie nubėgo ne vieną simbolinį kilometrą. Bėgime dalyvavę moksleiviai ieškojo „rėmėjų“, sutinkančių paaukoti pasirinktą sumą už kiekvieną nubėgtą simbolinį Solidarumo kilometrą. Rėmėjais dažniausiai tapo pačių moksleivių tėveliai. Solidarumo bėgimo metu surinktos lėšos skirtos pozityvios tėvystės ugdymui Lietuvoje bei medicinos punkto įrengimui Zambijoje. Gal mūsų suaukotos lėšos ir kuklios, bet nuoširdžios. Dėkojame visiems aukojusiems!

Pradinių klasių metodinės grupės pirmininkė J. Gužauskienė