Dienos centro vaikai – Skaudvilės miesto šventėje

Gausiai susirinko dienos centro „Draugystės ratas“ vaikai ir kolektyvas „Inkstiliuks“, kad galėtų pažaisti su mažaisiais Skaudvilės miestelio šventės metu. Čia buvo žaidžiami senoviniai žaidimai, kuriuos vaikai yra primiršę, arba žaidė pirmą kartą. Moliūgų mėtymas į pintus krepšius, jojimas ant šiaudinių arkliukų, skrybėlių mėtymas žirgams ant galvų daugeliui buvo naujiena. Vaikai linksmai sukosi rateliuose, kuriems akomponavo vadovė Vidmunda Liekytė. Staiga užklupusi liūtis visus žaidimų dalyvius išvaikė, o jai aprimus dienos centro vaikus mokytojos Lina ir Violeta vaišino karšta arbata, sumuštiniais ir kitais skanumynais. Už dalyvavimą buvome apdovanoti padėkos raštu ir gardžiais kepiniais.

Dienos centro vadovės Violeta Verpečinskienė ir Lina Bartkienė