Europos kalbų diena Skaudvilės gimnazijoje

Jau tapo tradicija gimnazijoje švęsti Europos kalbų dieną. Šios dienos tikslas yra skatinti kalbų mokymosi įvairovę, ugdyti pagarbą visoms Europos kalboms. Kalbų metodinės grupės mokytojai šiais metais vedė integruotas pamokas, skirtas tai dienai paminėti.

Lietuvių kalbos pamokose II ir I klasių moksleiviai dalyvavo protmūšyje, o 8 klasės moksleiviai darė plakatą apie Europos šalis ( mokytoja Giedrė Bertašienė). 6 a, I b ir III klasės moksleiviai atliko įvairius kūrybinius darbelius: ieškojo informacijos, piešė Europos šalių vėliavas, rašė sveikinimus įvairiomis kalbomis (mokytoja Ramutė Beinakeraitienė).

I a klasės mokiniai per anglų kalbos pamoką atliko testą apie kalbas (mokytoja Jurgita Kvietkienė). Mokytoja Genovaitė Simanauskienė II klasių mokiniams organizavo viktoriną apie kalbas, o su 6 a ir 6 b klasių mokinukais atliko įvairius kūrybinius darbelius. Anglų kalbos mokytoja Kristina Monstavičienė 4 b klasės mokinius supažindino su Europos kalbų dienos tikslais, piešė, atliko kūrybinius darbelius.

Rusų kalbos pamokose (mokytoja Virginija Ivoškienė) 8 ir II klasių moksleiviai dirbo grupėse: atliko po du kalbų galvosūkius, pasitikrino savo bendrąsias žinias apie Europos valstybes ir jų kalbas, o mažieji šeštokėliai rašė įvairių šalių pasisveikinimus.

Mokiniai dirbo susidomėję, sužinojo daug naujos naudingos informacijos, praplėtė savo akiratį.

Kalbų metodinės grupės pirmininkė Virginija Ivoškienė