Finalinės svarsčių kilnojimo varžybos

2018 01 12 dieną  Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijoje vyko LMŽ finalinės svarsčių kilnojimo varžybos. Dalyvavo: Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos, Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos gimnazijos, Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos, Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazijos, Kauno r, Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos, Kauno Maironio Universitetinės gimnazijos, Ignalinos gimnazijos, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos, Tauragės r.  Skaudvilės gimnazijos komandos. Skaudvilės gimnazijos komanda: Živilė Grabauskaitė (svorio kat. Iki 63 kg.) iškovojo II vietą, Robertas Laurinaitis (svorio kat. iki 58 kg.) iškovojo III vietą,  Ernestas Augustinas (svorio kat. iki 63 kg.) iškovojo I vietą,  Aironas Stankus (svorio kat. iki 68 kg.) iškovojo III vietą,  Martynas Mankus (svorio kat. iki 73 kg.) iškovojo III vietą,  Linas Degutis (svorio kat. iki 78 kg.) iškovojo III vietą,  Karolis Račkauskas (svorio kat. iki 85 kg.) iškovojo III vietą. Skaudvilės gimnazijos komanda surinkusi 96 taškus iškovojo III vietą. Norėčiau padėkoti mokiniams už nuoširdų darbą treniruočių metu, už pasiektus geriausius rezultatus finalinių varžybų metu.