Gurgu gurgu į Kaziuko turgų

Į mūsų gimnaziją Kaziukas atkeliavo kiek  pavėlavęs. Jau trečius metus su gražiausiais rankdarbiais ir gardžiausiais skanumynais mugės dalyviai sugurgėjo į mūsų gimnaziją. Juos su linksma liaudiška muzika pasitiko folklorinis ansamblis „Inkstiliuks“ ir jų vadovė Rasa Bartkuvienė. Svečių sulaukėme iš Šilalės, Nemakščių, Tauragės, Skaudvilės. Šventę vedė trys Kazytės: Monika, Violeta ir  Lina, o joms talkino muzikos vadovė Vidmunda. Tikrais šventės šeimininkais jautėsi ir priešmokyklinukai bei 2 b klasės mokiniai. Šventėje aktyviai dalyvavo mamytės ir močiutės: prikepė, primezgė, prinėrė… Stalai linko nuo gėrybių gausos, salė aidėjo nuo lankytojų galybės. Ir prekeiviai, ir pirkėjai muge liko patenkinti.

Violeta Verpečinskienė, Lina Bartkienė, Monika Vasiliauskienė