Hellowyno šventė gimnazijoje

Mokinių parlamentas, vadovaujamas mokytojos Violetos Verpečinskienės, suorganizavo mokykloje Hellowyno šventę.

Renginys vyko aktų salėje, kurios scena buvo išpuošta Hellowyn‘o personažais ir simboliais, kuriuos  pristatė visos dalyvausiančios komandos.

Buvo sumanyta, kad kiekviena klasė parengtų po trumpą programėlę. Su klasių seniūnais aptarta, kaip ruoštis „neperlenkiant lazdos“. Pasirodymai turėjo būti linksmi, išradingi ir apgalvoti.

Šventė prasidėjo. Į salę sugužėjo velniai, pabaisos, vaiduokliai. Vienas po kito į sceną lipo Hellowyn‘o personažai. Renginį išradingai vedė ir įspūdingai atrodė Eridana Pipiraitė, Erika Reketytė, Vaiva Šturmaitė ir Eligijus Gerulis. Spalvingi personažai pertraukėlių metu į sceną kvietė ir žiūrovus. Šiems teko atlikti nelabai malonias, bet linksmas užduotis.