Įdomiosios savaitės

Štai ir praėjo pirmasis mokslo metų mėnuo. Paskutnės dvi savaitės priešmokyklinukams buvo išties aktyvios, įdomios, kupinos netikėtumų. Jų metu mažieji susipažino su žiemoti išskrendančiais paukščiais. Vienas jų – gandras buvo užsukęs pas vaikus. Kartu šoko ratelius, mokė žaidimų. Vaikai taip pat tyrinėjo rudens daržvoves. Jas svėrė, matavo ir ragavo. Aiškinosi su kuria daržove galima piešti. Daugiausia gerų emocijų sukėlė sraigių ir sliekų stebėjimas. Neatitraukdami akių žiūrėjo, kaip sraigės juda, kokios formos jų nameliai. Sliekus tyrinėjo per didinamąjį stiklą, liniuotės pagalba aiškinosi kuris ilgiausias. Drąsiausi vaikai nepabijojo palaikyti ant rankų sraigę ir pajausti, kaip ji juda delniuku. Kiekvienas potyris išlieka ilgam ir suteikia neįkainojamos patirties. Su nekantrumu priešmokyklinukai laukia kas įdomaus, nepažinto jiems nutiks ateityje.

Mokytoja Monika Vasiliauskienė