Integruota pasaulio pažinimo ir kūno kultūros pamoka

Spalio 20 dieną Skaudvilės gimnazijos 2b klasės mokiniai ir jų mokytoja Reda Gudavičienė lankėsi Skaudvilės ugdymo ir vaiko gerovės centre su mokytoja Roma Januševičiene vedė integruotą pasaulio pažinimo ir kūno kultūros pamoką 5-8 klasių specialiųjų poreikių ir Skaudvilės gimnazijos 2b klasės mokiniams. Vaikai susipažino su vabzdžių viešbučiu, su darže augančiomis daržovėmis. Įminė mįsles ir pratęsė patarles gamtos tematika. Mokytoja Roma paaiškino iš kokių gamtinių medžiagų sudarytas ,,basų kojyčių pažintinis takas‘‘, mokinukai basomis kojomis pėdino juo ir garsiai reiškė savo emocijas. Kartu dviejų mokyklų mokiniai žaidė judrius žaidimus. Pilni įspūdžių, suradę naujų draugų ir puikios nuotaikos mokiniai grįžo į savo klases.