Kelionė po knygų pasaulį

Visą savaitę mažųjų draugės buvo knygos. Vaikai kasdien susipažindavo su knygų įvairove, grožėjosi  jų iliustracijomis, bei išsiaiškino kuo jos skiriasi nuo kitų leidinių. Baigiantis savaitei mokytojos Violeta ir Monika pakvietė vaikus į mokyklos biblioteką. Ten juos pasitiko miela bibliotekininkė Vilma Petkutė. Ji papasakojo vaikams apie taisykles bibliotekoje, parodė daug knygų. Taip pat vaikus nudžiugino linksma istorija apie meškos ir žąsino draugystę. Pažintis su biblioteka ir ten dirbančia bibliotekininke buvo jauki, įdomi ir informatyvi. Tą pačią dieną visi drauge aplankėme Skaudvilės kultūros namuose veikiančią biblioteką. Nuoširdžiai dėkojame visoms bibliotekininkėms už bendradarbiavimą.

Mokytojos Monika Vasiliauskienė ir Violeta Verpečinskienė