Konstitucijos egzaminas

2017 m. spalio 3 d. Skaudvilės gimnazijoje 7 – 12 klasių mokiniai laikė LR Konstitucijos egzaminą. Egzamine jėgas išbandė 44 mokiniai. Šį renginį organizavo ir darbus vertino istorijos mokytojai L. Norkus, R. Stankienė ir V. Petkutė.

5 – 7 klasių grupėje I vietą laimėjo 7 klasės mokinė A. Būdvytytė, II vietą – 7 klasės mokiniai R. Anulis ir S. Buivydas, III vietą – 7 klasės mokinys P. M. Mankus.

8- 10 klasių grupėje I vietą laimėjo I klasės mokinė S. Smailytė ir pateko į antrąjį Konstitucijos egzamino etapą. II vietą – I klasės mokinė G. Laugalytė, III vietą – IIa klasės mokinė S. Strimilaitė.

11 – 12 klasių grupėje I vietą laimėjo IVb  klasės mokinys T. Zdanevičius, II vietą laimėjo IIIb klasės mokinys J. Dobilas, III vietą  – IIIa klasės mokinė J. Pilipauskaitė.