LMŽ finalinės štangos spaudimo  varžybos

2019 m. kovo 29 dieną Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio  gimnazijoje vyko LMŽ finalinės  štangos spaudimo varžybos. Dalyvavo  Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio, Akmenės, Biržų Saulės, Joniškio Aušros, Tauragės r, Skaudvilės, Kėdainių r. Šėtos, Alytaus Adolfo Ramanausko Vanago, Vilniaus Karoliniškių gimnazijų komandos. Gimnazijos mokiniai Živilė Grabauskaitė, Kristupas Šeputis, Robertas Laurinaitis, Gytis Malinauskas, Liudvikas Griškus, Kornelijus Macas  iškovojo VII vietą  Robertas Laurinaitis svorio kategorijoje iki 59 kg. iškovojo I vietą, Gytis Malinauskas svorio kategorijoje iki 83 kg, iškovojo II vietą. Norėčiau padėkoti mokiniams už pasiektus rezultatus  varžybų metu, už sunkų darbą treniruočių metu.