LMŽ tarpzoninės štangos spaudimo  varžybos

Kovo 2 dieną Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio  gimnazijoje vyko LMŽ tarpzoninės  štangos spaudimo varžybos. Dalyvavo  Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio, Akmenės, Biržų Saulės, Joniškio Aušros, Tauragės r, Skaudvilės, Radviliškio Šeduvos, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo, Šiaulių Juliaus Janonio, Kelmės r. Kražių Žygimanto Liauksmino, Pasvalio Petro Vileišio, Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijų komandos. Gimnazijos mokiniai Živilė Grabauskaitė, Aušrinė Latožaitė, Gerda Pečkauskaitė, Kristupas Šeputis, Robertas Laurinaitis, Gytis Malinauskas, Liudvikas Griškus, Einoras Bartkus  iškovojo V vietą ir pateko į finalines štangos spaudimo varžybas. Norėčiau padėkoti mokiniams už pasiektus rezultatus  varžybų metu, už sunkų darbą treniruočių metu.

Kūno kultūros mokytojas Jonas Šiurys