,,Matematikos ringas”

Kovo 29 d. Skaudvilės gimnazijoje vyko velykinis ,,Matematikos ringas”, kurį surengė pradinių klasių mokytojos. Susirinkusius jaunuosius matematikus ir jų mokytojas iš Šilalės, Raseinių, Jurbarko ir Tauragės rajonų kaimo mokyklų pasveikino gimnazijos direktorius Nerijus Jocys. Dainavo 3a klasės mokinė Evelina ir 1b klasės mokiniai. Į salę paspirtuku įriedėjo Velykė. Matematikos mylėtojai buvo suskirstyti į komandas.Velykė skelbė užduotis ir jų atlikimo laiką bei sąlygas. Burtų keliu išrinkta komisija atidžiai vertino mokinių atliekamas užduotis. Rimtas matematikos užduotis keitė nuotaikingos, judrios. Jos išjudino ir pralinksmino ne tik mokinius, bet ir jų mokytojas. Suskaičiavus taškus, išaiškėjo nugalėtojų komanda. Pavaduotoja Rasa Šiurienė visus dalyvius apdovanojo Padėkos raštais, organizatorės – saldžiais prizais. Mokytojoms  buvo įteiktos simbolinės velykinės dovanos.

Pradinių klasių mokytoja Ona Jorudienė