Muziejų diena

Mūsų mažieji priešmokyklinukai labai smalsūs ir žingeidūs. Nori daug išmokti ir sužinoti. Praėjusią savaitę kalbėjome apie muziejus. Aiškinomės kokių būna muziejų, kuo muziejai skiriasi nuo kitų vietų, pastatų. Siekiant žinias vaikams perteikti ne tik teoriškai, bet ir praktiškai mokytojos suorganizavo net dvi išvykas į muziejus. Penktadienio dieną vaikai aplankė A. Čepausko galeriją, esančią gimnazijoje. Galerijoje vaikus pasitiko dailės mokytoja R. Kaminskienė, kuri vaikams įdomiai papasakojo apie dailininką ir jo kūrybą. Po to vaikai, nepabijoję lietaus, kartu su mokytojomis aplankė ir Skaudvilės krašto muziejų. Muziejininkė I. Nagaitienė surengė vaikams ekskursiją po muziejų. Supažindino juos su čia esančiais eksponatais.  Parodė įdomų filmuką apie lino kelią. Vaikai kiekvieno pasakojimo klausėsi susidomėję, turėjo galimybę paliesti, pakilnoti keletą eksponatų.  Nuoširdžiai dėkojame R. Kaminskienei ir I. Nagaitienei už šiltą priėmimą, bendradarbiavimą. Vaikai dar ilgai kalbėjo, kokia buvo šauni muziejų diena.

Mokytojos Monika Vasiliauskienė ir Violeta Verpečinskienė