Netradicinė pamoka

Š.m. spalio 14 d. su 8a klasės mokiniais paminėjome tarptautinę elektronikos atliekų dieną, kurią šiais metais švenčia 51 pasaulio šalis. Jos metu vyko nuotolinis aplinkosauginis seminaras – diskusija „Elektros ir elektroninės įrangos, baterijų ir akumuliatorių atliekų tvarkymas, priėmimo vietos, šių atliekų atskiro surinkimo būtinybė, žalingas poveikis aplinkai bei žmonių sveikatai“. Kalbėjome apie elektronikoje esančias pavojingas medžiagas, žiedinę ekonomiką ir išsiaiškinome, kaip yra svarbu rūšiuoti. Todėl esame pasirengę prisidėti prie ateinančių kartų gerovės, prie savo ir aplinkinių sveikatos išsaugojimo, taupyti gamtos išteklius ir energiją, saugoti gyvūnus nuo pavojų. Užbaigdami dienos paminėjimą išsprendėme testą, pasitikrinome žinias, paklausėme projekto „Atliekų kultūra“ himną, kurią atlieka J.Gaižauskas.

Geografijos vyr. mokytoja Asta Latožienė