Netradicinė pamoka

Kovo 8 d. gimnazijos bibliotekoje vyko integruota istorijos ir lietuvių kalbos pamoka – viktorina „Kai knygas draudė“, skirta Lietuvių kalbos mėnesiui bei Knygnešio dienai paminėti. Dalyvavo 5a klasės mokiniai. Mokiniai komandose atliko užduotis, kurias parengė bibliotekininkė ir istorijos mokytoja V. Petkutė. Didelis iššūkis mokiniams buvo atpažinti nuotraukose pavaizduotas asmenybes ir susieti jų veiklas su istoriniais faktais, išspręsti kryžiažodį, greitai atsakyti į pateiktus klausimus. Viktorina užsibaigė užduotimi, perskaityti lietuvišką tekstą rusiškomis raidėmis. Suskaičiavus surinktus taškus, paaiškėjo, kad visos penktokų komandos surinko virš 35 taškų iš 42 galimų. Džiugu, kad mokiniai domisi Lietuvos istorija ir puoselėja lietuvių kalbą.