Pasaulinė sveikatos diena

Balandžio 7 d. Skaudvilės gimnazijos bendruomenė paminėjo Pasaulinę sveikatos dieną. Mokiniai atliko rytinę mankštą. Toliau vyko integruotos pamokos. Lietuvių, anglų, rusų kalbų pamokose mokiniai rinko ir užrašinėjo mintis, tezes, posakius, mintis apie sveikatą. Istorijos pamokoje mokiniai analizavo, diskutavo, kokie laikotarpiai labiausiai turėjo įtakos žmonijos sveikatai. Geografijos pamokoje mokiniai aiškinosi klimato pokyčius ir įtaką sveikatai. Biologijos pamokoje mokiniai nagrinėjo veiksnius įtakojančius sveikus fiziologinius procesus. Chemijos pamokoje mokinai diskutavo apie cheminius elementus, kurie yra būtini žmogau organizmui ir jų naudą sveikatai. Fizinio ugdymo pamokose mokiniai rengė judrumo estafetes, bei atliko kitus fizinius pratimus. Technologijos/dailės pamokose mokiniai piešė mitybos piramidę, rinko ir dalinosi sveikų užkandžių receptais.

Ikimok., priešmok. ugdymo grupių auklėtiniai ir pradinių klasių mokiniai taip pat dalyvavo veiklose. Darė mankštą. Piešė, kūrė sveikatos receptą.