Pažinkime Europą

Rugsėjo  26-oji – Europos kalbų diena, kurią švenčia visa Europa. Renginio tikslas – gilinti gimtosios kalbos žinias ir skatinti mokytis užsienio kalbų. Gebėjimas suprasti įvairias kalbas ir būti suprastam tampa kasdienio gyvenimo būtinybe. Skaudvilės gimnazijos kalbų metodinės grupės mokytojai  organizavo ir vedė tradicinį renginį respublikos mokiniams ir mokytojams ,,Pažinkime Europą“, skirtą Europos kalbų dienai pažymėti. Renginyje dalyvavo mokinių ir mokytojų komandos iš Raseinių rajono Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos, Tauragės rajono Batakių ir Lauksargių pagrindinių mokyklų bei Skaudvilės gimnazijos komanda. Komandos buvo sudarytos iš 7 – 12 klasių moksleivių. Jos  kūrybiškai pristatė po vieną Europos šalį. Raseinių rajono Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos moksleiviai supažindino mus su Lenkija, Batakių pagrindinė mokykla – su Ispanija,  Lauksargių pagrindinė mokykla – su Anglija, o Skaudvilės gimnazija – su Lietuva. Vieni mokiniai šoko, kiti dainavo, deklamavo, rodė sukurtas elektronines pateiktis. Visiems patiko nuotaikingas Skaudvilės gimnazijos tautinių šokių ansamblio (vadovė lietuvių kalbos mokytoja Jolita Griškuvienė) šokis. Daug džiaugsmo įnešė Skaudvilės folkloro ansamblis „Inkstiliuks“ (vadovė Rasa Bartkuvienė), kuris dainavo sutartines, kvietė bendram šokiui. Paskui visi pasivaišino lietuvišku sūriu, namine duona su medum, obuolių pyragu. Visos dalyvavusios komandos buvo apdovanotos Skaudvilės gimnazijos Padėkos raštais. Nuoširdžiai dėkojame visiems mokiniams ir mokytojams, dalyvavusiems šiame renginyje.

Skaudvilės gimnazijos kalbų metodinė grupė