Piešimas kitaip

Susitikimai, naujos pažintys  visada teikia daug džiaugsmo. Praplečia draugų ratą ir leidžia įgyti  gerosios patirties. Pirmadienį dienos centro vaikai sulaukė svečių iš Tauragės. Juos aplankė Tauragės atviros jaunimo erdvės darbuotoja ir jos savanorės kartu su Tauragės B. Baltrušaitytės viešoji biblioteka skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja M. Pikoraitienė. Susitikimo metu vaikai išbandė ,,Piešimą kitaip‘‘. Pasidalinę į dvi komandas centriečiai piešė komandinius piešinius. Komandų kapitonai pradėjo užduotį su šalmais ant galvų, kuriuose buvo įstatyti markeriai. Grojant muzikai, vaikai skirtingomis priemonėmis, būdais kūrė savo piešinius. Buvo išties smagu stebėti kiek daug džiaugsmo vaikams suteikė ,,Piešimas kitaip‘‘. Vaikai ne tik piešė, galvojo pavadinimus kūriniams, bet ir juos analizavo. Susitikimą užbaigė nuoširdžiais pokalbiais ant suolelių šildant saulei. Nuoširdus ačiū Tauragės atviros jaunimo erdvės merginom, tikimės susitiksime dar ne kartą.

VDC vadovės Monika Vasiliauskienė ir Violeta Verpečinskienė