Prevencinė programa „Gyvai“

Šiais mokslo metais (2019-2020 m. m.) Skaudvilės gimnazijoje ir toliau įgyvendinama prevencinė programa „Gyvai“ su 5 klasių mokiniais. Pamažu žengdami į vyresniųjų pasaulį mokiniai mokosi savarankiškai priimti sprendimus. Susikūrė taisykles, padėsiančias grupės darbui. Jas aptarė, pritaikė kiekvienas sau. Gruodžio 10 d. pamokos metu kalbėdami, diskutuodami apie draugystę, bandėme atskleisti tiek savo, tiek draugų gerąsias savybes. Aptarėme, kad draugai į mūsų gyvenimą gali įnešti daug spalvų: geltoną kaip saulę, mėlyną kaip jūrą, raudoną kaip meilę, pilką kaip susikaupimą, oranžinę kaip vitaminą. Lavinome tarpasmeninių santykių įgūdžius, žaisdami mokėmės naujų elgesio būdų. Gaminome draugystės girliandą.

Socialinė pedagogė Reda, specialioji pedagogė Vidmunda