Programos „Gyvai“ užsiėmimai

Šiandienos (vasario 11 d.) programos „Gyvai“ užsiėmimą pradėjome žaidimu „Taip“, „Ne“. Po perskaityto teiginio kiekvienas narys turėjo pasirinkti, kuriame klasės gale atsistoti. Vidurio pozicijos nėra. Yra tik „Taip“ ir „Ne“. Norintys mokiniai, atstovaujantys vieną ar kitą poziciją, pagrindė savo nuomonę.  Šioje užduotyje svarbu išgirsti vaikų nuomonę, nebūtina rasti teisingų atsakymų. Vėliau pamoką tęsėme kalbėdami apie bendravimą, savęs išreiškimą. Mokiniams sudarytos sąlygos bendrauti tarpusavyje, pažinti vienas kitą. Pamoką užbaigėme žaisdami žaidimą „Nepaprastas nutikimas“. Dirbdami grupelėse, mokiniai turėjo pasakyti savo vardą ir sugalvoti žodį, prasidedantį tokia pačia raide. Sugalvotą žodį nupiešti. Tada grupelės dalyviai turėjo pasukti galvą, kaip tuos piešinius sujungti į vieną pasakojimą. Pamoka mokinius nuteikė žaismingai, emocingai.

Socialinė pedagogė Reda, spec. pedagogė Vidmunda