Projektas „Kubų instaliacija 10 x 10 “

Skaudvilės gimnazijos dailės mokytojos R. Kaminskienės suburti mokiniai Ligija Strimilaitė, Jorūnas Dobilas, Eridanas Šilimaitis dalyvavo Tauragės švietimo ir ugdymo įstaigų projekte „Kubų instaliacija 10 x 10“. Buvo atvežtas didelis kubas, kurį reikėjo papuošti piešiniais. Mokiniai piešė Tauragės ir Lietuvos seniausius pastatus, tautinius motyvus, gimnazijos logotipą. Jo metu įdėta daug darbo,  kūrybiškumo, paaukotos ilgos valandos brangaus laiko. Šis laikas praleistas su mokiniais tapo švente kitiems ir geriausia dovana Lietuvai šimtmečio proga. Vasario 2 dieną buvome pakviesti į mokslinę – istorinę konferenciją Tauragės kultūros centre. Čia daug sužinojome apie Lietuvą, apie diplomatijos istoriją iš prof. dr. Alfredo Bumbliausko, prof.dr. Alfonso Eidinto. Apie Tauragės valstybingumo ženklus kalbėjo Tauragės krašto muziejaus Istorijos–etnografijos skyriaus vedėjas Darius Kiniulis. Konferenciją užbaigė „Kubų instaliacijos10 x10“ pristatymas. Visi mokiniai ir mokytojai buvo apdovanoti atminimo dovanomis.

Dailės mokytoja Rasutė Kaminskienė