Saldusis pyragėlis…

Turbūt visi esame girdėję, jog tradiciškai lapkričio mėnesį visoje Lietuvoje minima ,,Pyragų diena“, kurios metu visi raginami kepti pyragus, vaišinti jais kitus. Priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai su savo auklėtojomis taip pat paminėjo šią gražią dieną. Lapkričio 6d. mažieji sulaukė siurprizo iš savo auklėtojų, kurios vaikus vaišino ne kuo kitu, o saldžiu, skaniu pyrago gabalėliu. Susėdę vaikai žiūrėjo filmuką „Pyragėlis“ ,gardžiai valgė. Po to dalinosi savo gera nuotaika, pasakojo, kaip jie šią dieną mini savo šeimose. Tiek nedaug tereikia, kad vaikų veiduose atsirastų šypsena, lūpose – dėkingumo žodis. Tikimės, kad ši diena vaikams mintyse pasiliks, kaip gražus prisiminimas, graži tradicija.

Mokytojos Monika Vasiliauskienė ir Violeta Verpečinskienė