Sporto diena

Šių metų rugsėjo 4 dieną mūsų gimnazijoje vyko sporto diena.  Pradinių klasių mokinai sportavo mažojoje sporto salėje, o penktų – aštuntų ir I-IV gimnazinių klasių mokinai – didžiojoje sporto salėje ir mokyklos stadione. Mokiniai varžėsi penkiose sporto šakose. Kvadrato varžybose tarp 5 – 7 klasių geriausiai sekėsi septintokams. Antrąją vieta užėmė šeštokai, o treti liko penktokai. Stalo teniso varžybose rungtyniavo ir berniukai, ir mergaitės. Mergaičių tarpe pirmąją vietą iškovojo IIIa gimn. klasės mokinė Toma Petrylaitė, antra liko Miglė Gudavičiūtė iš IIIa gimn. klasės, o trečioji vieta atiteko Dianai Šiurnaitei taip pat iš IIIa gimn. klasės. Berniukų tarpe stipriausi buvo IIb gimn. klasės mokiniai. Pirmąją vietą iškovojo Tomas Zdanevičius, antrąją – Tautvydas Užkuraitis, trečiąją – Rokas Zubrickas. Krepšinio varžybose dalyvavo tik berniukų komandos. Finalinėje kovoje dėl pirmos vietos susitiko IIa ir IVa gimn. klasių mokiniai. Ši kartą stipresni buvo 2014 – 2015 m. m. mokinių olimpinio festivalio rajono čempionai – IIa gimn. klasės mokiniai. Trečiąją vietą užėmė Ia gimn. klasės mokiniai, aplenkę Ib gimn. klasės mokinius ir aštuntokus.

Mokyklos stadione vyko futbolo ir lengvosios atletikos kroso varžybos. Futbolą žaidė tik berniukų komandos. Pirmąją vietą iškovojo Ia gimn. klasė, antrąją – Ib gimn. klasė, o trečiąją – jungtinė 8a ir 8b klasių komada. Daugiausiai sportininkų sulaukėme kroso varžybose. 5 – 7 klasių mergaičių trape pirmąją vietą iškovojo septintokė Gina Mankutė, antrąją – Meda Repšytė, o trečiąją – šeštokė Emilija Kasputytė. Tarp 5 – 7 klasių berniukų greičiausias buvo Stasys Buivydas, antras – septintokas Liuvikas Zubrickas, trečias – šeštokas Tomas Gečas. 8 -12 klasių mergaičių tarpe pirmąją vietą iškovojo 8a klasės mokinė Živilė Grabauskaitė, antrąją – 8b klasės mokinė Greta Razminaitė, o trečiąją – taip pat 8b klasės mokinė Aistė Gerbatavičiūtė. Berniukų tarpe greičiausiai distanciją įveikė IIIa gimn. klasės mokinys Augustas Milašius. Antrąją vietą užėmė IVa gimn. klasės mokinys Matas Janušaitis, o trečias liko Ib gimn. klasės mokinys Gytis Malinauskas. Visiems nugalėtojams ir prizininkams gimnazijos direktorė įteikė diplomus, o pradinėms klasėms padėkas už dalyvavimą sporto dienoje. Visa mokyklos bendruomenė pasidžiaugė gražia sporto švente, o mokyklos kūno kultūros mokytojas Vytautas Kenstavičius palinkėjo visiems sportiškų 2015 – 2016 m. m.

Kūno kultūros mokytojas       Vytautas Kenstavičius