Svarsčių kilnojimo čempionatai

2018 m. spalio 26 dieną Kaune vyko Tarptautinis kariuomenės svarsčių kilnojimo ir Lietuvos kariuomenės svarsčių kilnojimo čempionatai. Gimnazijos mokinys Ernestas Augustinas Tarptautiniame kariuomenės svarsčių kilnojimo čempionate svorio kategorijoje iki 68 kg. iškovojo II vietą. Lietuvos kariuomenės svarsčių kilnojimo čempionate Ernestas svorio kategorijoje iki 68 kg. iškovojo I vietą.

2018 m. spalio 27 dieną Marijampolės PRC vyko atviros svarsčių kilnojimo varžybos „Sūduvos taurė 2018“. Gimnazijos mokinys Povilas Jorudas svorio kategorijoje iki 63 kg. iškovojo II vietą, Ernestas Augustinas svorio kategorijoje iki 68 kg. iškovojo I vietą, Linas Degutis svorio kategorijoje virš 78 kg. iškovojo II vietą.

Kūno kultūros mokytojas Jonas Šiurys