Finalinės svarsčių kilnojimo varžybos

Sausio 11 dieną Skaudvilės gimnazijoje vyko LMŽ finalinės svarsčių kilnojimo varžybos. Dalyvavo  Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio, Biržų r. Vabalininko Balio Sruogos, Ukmergės r. Taujėnų, Alytaus r. Adolfo Ramanausko-Vanago, Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis, Ignalinos, Mažeikių Židikų Marijos Pečkauskaitės, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus,  Tauragės r. Skaudvilės gimnazijų komandos. Gimnazijos mokiniai: Živilė Grabauskaitė, Gabrielė Lasauskaitė, Kristupas Šeputis, Povilas Jorudas, Ernestas Augustinas, Aironas Stankus, Robertas Laurinaitis, Linas Degutis  iškovojo II vietą. Norėčiau padėkoti mokiniams už pasiektus rezultatus finalinių varžybų metu, už sunkų darbą treniruočių metu.

Kūno kultūros mokytojas Jonas Šiurys