Šventiniai siurprizai ir liksmybės

Kiekvienam iš mūsų metinės šventės asocijuojasi su mažais stebuklais, siurprizais ir dovanomis. Mūsų mažieji priešmokyklinukai, vos prasidėjus gruodžio mėnesiui, vis pasvajodavo apie siurprizus ir šventines linksmybes. Mokytojos Violeta ir Monika jų vaikam paruošė ir ne vieną. Visą laiką jos kūrė šventinę nuotaiką – mokė vaikus Kalėdinių dainelių, žaidimų, gražių eilėraštukų. Didžiausios staigmenos vaikai sulaukė gruodžio 17 ir 18 dienomis, kuomet su mokytojomis važiavo į Tauragėje esantį žaidimų kambarį ,, Tukutis“. Tai buvo Kalėdų senelio dovana mažiesiems. Kvietimą į pramogų kambarį vaikai rado po eglute, kuri stovėjo mokyklos hole. Čia vaikų laukė tikros linksmybės. Jie ne tik žaidė, suposi, čiuožinėjo, bet ir vaišinosi gardžiomis vaišėmis, kuriomis pasirūpino mažųjų tėveliai. Pavargę, bet su geriausiomis emocijomis grįžę priešmokyklinukai į grupes dar ilgai dalinosi savo įspūdžiais ir vaišinosi mokytojų paruoštomis vaišėmis. Vaikai ne tik vaišinosi mandarinais ir pyragais, bet ir šoko, dainavo. Grupėje jautėsi tikra Kalėdinė nuotaika.

Mokytojos Monika Vasiliauskienė ir Violeta Verpečinskienė