Teatro terapijos užsėmimai

Skaudvilės gimnazijoje vyko teatro terapijos užsėmimai, kuriuos organizuoja Tauragės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. Užsiėmimus vedė Laura Šakurskytė-Žilinskienė. Dalyvavo 3a, 3b, 4 ir 6b klasės mokiniai. Užsiėmimų tema – „Pasitikiu savimi ir moku reikšti savo jausmus“. Mokiniai mokėsi priimti supantį pasaulį ir veikti jame be baimių, būti drąsiais, kūrybiškais, gebėti laisvai improvizuoti. Vaidmenų žaidimo metodo pagalba mokiniai tapo savo problemų herojais, mokėsi atkurti problemines situacijas, į jas įsijausti ir jas įveikti. Vaikai kūrė ir išgyveno įvairias gyvenimiškas situacijas, mokėsi pasitikėti savimi, būti tolerantiškais. Daug dėmesio buvo skiriama vaikų vaizduotės ugdymui.