Tęsiama prevencinių užsiėmimų „Gyvai“ veikla

Tęsdami prevencinės programos „Gyvai“ užsiėmimus su 6 klasės mokiniais pamokoje kalbėjome apie tai, kad jauniems žmonėms susidūrus su įvairiais sunkumais, labai svarbu žinoti, kad visada yra galimybė juos išspręsti. Taip pat svarbu žinoti, kad nerandant sprendimo pačiam, galima kreiptis pagalbos į artimus žmones ar kitus asmenis.

Pamokos pradžioje pažaidėme aktyvų žaidimą „Princai, princesės ir pilys“. Aptarėme. Po to sekė kita užduotis. Atsitiktine tvarka kiekvienas mokinys išsitraukė po lapelį, kuriame užrašytas patarimas, ką daryti, jei jautiesi liūdnas (-a). Perskaitome, pakomentuojame ar juo pasinaudotų, kodėl taip, kodėl ne.  Užduotis pratybų sąsiuvinyje “Jokūbo istorija“. Aptarimas.

Pamokos pabaigoje mokiniai lapeliuose parašo (kiek nori), kur kreiptųsi pagalbos jei būtų sunku. Lapelių pasirašyti nereikia. Aptarimas.

Spec. pedagogė Vidmunda, socialinė pedagogė Reda