Tremties takais…

Birželio 11 d. į mokyklos kiemą susirinko 6-9 klasių mokiniai. Čia buvo paminėta Gedulo ir vilties diena. Renginį organizavo mokyklos mokinių parlamentas. Vedė –  parlamento narės Eridana Pipiraitė ir Erika Reketytė. Jos supažindino susirinkusius mokinius su tremtiems istorija ir pakvietė prisijungti prie šiemet išreiškiamos pilietinės akcijos „Tremties takais“. Šios akcijos tikslas – prisiminti ir pagerbti tremties ir lagerių vargus patyrusius žmones.

Mokiniai, ruošdamiesi akcijai, bendradarbiavo su geografijos mokytojais, siekdami išsiaiškinti tremties vietas. Pasidarė juodai baltas vėliavėles. Akcijos metu jas susmeigė į stilizuotą butaforinį žemėlapį.

Šis renginys mūsų gimnazijoje jau tampa tradiciniu. Akcijos dalyviai sužinojo apie nusikaltimus žmoniškumui ir visa širdimi buvo su tremtį patyrusiais žmonėmis.