Užgavėnės darželyje

Vasario 9 dienos rytą smagiai nusiteikę darželinukai ir priešmokyklinukai  rinkosi į Skaudvilės gimnazijos darželyje vykusią  Užgavėnių šventę. Šventės metu ikimokyklinukai buvo supažindinti su Užgavėnių papročiais, tradicijomis. Jie susipažino su Kanapiniu ir Lašininiu , kitais persirengėliais. Sužinojo, kodėl būtinas Užgavėnių atributas yra Morė ir kodėl ją reikia sudeginti.

Šventės metu šokome, dainavome, žaidėme įvairius žaidimus. Valgėme karštus ir labai skanius virėjų iškeptus blynus. Ačiū joms! Paskui patraukėme „užgavėniauti“.   Dėkojame visiems mokyklos darbuotojams, kurie taip svetingai mus priėmė  ir dosniai  apdovanojo.  Šventė baigėsi padėkų įteikimu. Kupini įspūdžių vaikai, net ir eidami miegoti pietų miego vis dar traukė Užgavėnių  dainas.

Dėkoju už pagalbą ruošiantis šventei, gimnazijos administracijai, kolegėms: Violetai, Linai, Daivai, Rasutei, Palmirai, Daninai, Vidai, taip pat auklėtojų padėjėjoms Editai ir Gintarei.

„Drugelio“ grupės auklėtoja Liudvina Baldauskienė