Užsienio kalbų savaitė mokykloje

Balandžio 20  –  24 dienomis gimnazijoje vyko užsienio kalbų savaitė. Pagrindinis savaitės tikslas  –  parodyti , kaip įdomu ir svarbu mokėti  užsienio  kalbą. Kiekvieną dieną mokiniai dalyvavo įvairiuose anglų ir rusų kalbų renginiuose. Vyko įvairi projektinė veikla – mokiniai piešė, iliustravo vaizdingus posakius ir filmų  herojus, dainavo karaoke anglų ir rusų kalbomis. Gimnazistės vienuoliktokės  Laura ir Simona vedė ketvirtokams pažintinę rusų kalbos  pamoką, aštuntokai atliko anglų kalbos klausymo testus netradicinėje aplinkoje. Dešimtokams tą savaitę teko atlikti užsienio kalbų lygmens nustatymo testus. Taip pat gimnazijoje buvo organizuota rajoninė antrosios užsienio kalbos ( rusų )  7 – 8 kl. mokinių olimpiada.