Užsienio kalbų savaitė

Balandžio 26 – 29 dienomis vyko užsienio kalbų savaitė. Iš anksto buvo aptarta savaitės eiga,  pasiskirstyta darbais. Vieni mokytojai buvo atsakingi už „Kalbų kengūros“ vykdymą, kiti – už savaitės baigiamojo koncerto organizavimą.

Pirmadienį  ir antradienį mokiniai dalyvavo tarptautiniame projekte „ Kalbų kengūra“. Pirmadienį 55 mokiniai atliko užduotis anglų kalba, antradienį 24 mokiniai atliko užduotis rusų kalba. Visos atliktos užduotys išsiųstos į Vilnių. Lauksime rezultatų. Trečiadienį mokinių laukė kūrybinės užduotys. Jie piešė, rašė laiškus, kūrė rašinėlius apie gyvūnus, žymius žmones, lankytinas vietas. Ketvirtadienį mokiniai pasirodė baigiamajame užsienio kalbų koncerte. Jie dainavo išmoktas angliškas, rusiškas dainas, kvietė prisijungti ir klausytojus. Visą savaitę lydėjo gera nuotaika, mokiniai noriai dalyvavo visuose renginiuose.