Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo (VKIF) projektų nugalėtojai

Skaudvilės gimnazijos moksleiviai aktyviai dalyvavo respublikiniuose Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo (VKIF) projektuose  – vertimų ir iliustracijų projekte ,,Tavo žvilgsnis 2020‘‘ ir ,,Kalbų Kengūra 2020‘‘. Džiaugiamės, kad turime nemažai nugalėtojų. Rusų kalbos tekstus geriausiai išvertė į lietuvių kalbą ir tapo ,,Tavo žvilgsnis 2020‘‘ nugalėtojais – diplomantais I klasės mokinės Gabija Skarbaliūtė, Inga Paldavičiūtė, II klasės mokinė Gabrielė Monstavičiūtė ir IV klasės mokinė Simona Strimilaitė (mokytoja Virginija Ivoškienė). Anglų kalbos tekstus geriausiai išvertė ir tapo nugalėtojais – diplomantais 6a klasės mokinės Emilija Mockutė ir Miglė Norkutė (mokytoja Jurgita Kvietkienė) bei II klasės mokinė Paulina Reketytė (mokytoja Jurgita Mockienė).

Nudžiugino ir ,,Kalbų Kengūros 2020‘‘ rezultatai. Net 7 mokiniai pademonstravo puikias anglų kalbos mokėjimo žinias ir yra apdovanoti Auksinės Kengūros diplomais. Tai 3 klasės mokiniai Matas Monstavičius, Vakaris Rasickas (mokytoja Jurgita Mockienė) bei Viltė Lasauskaitė (mokytoja Kristina Monstavičienė), 6 b klasės mokinė Urtė Marija Norkutė, 8 klasės mokiniai Nojus Meilys ir Ugnė Venclovaitytė, I klasės mokinė Inga Paldavičiūtė (mokytoja Genovaitė Simanauskienė).  4 klasės mokinys Matas Paulikas apdovanotas Oranžinės Kengūros diplomu (mokytoja Kristina Monstavičienė). Už geras rusų kalbos žinias Auksinės Kengūros diplomu apdovanota II klasės mokinė Gabrielė Monstavičiūtė ir Sidabrinės Kengūros diplomu – IV klasės mokinė Lidija Remeikytė (mokytoja Virginija Ivoškienė). Sveikiname visus nugalėtojus ir džiaugiamės kartu su jumis, kad nepasiklydote kalbų labirintuose.

Kalbų metodinės grupės pirmininkė Virginija Ivoškienė