VDC vadovės – savanoriauja

Lietuvoje dėl COVID-19 viruso paskelbus ekstremalią situaciją ir karantiną, visiems, ir vaiko dienos centro “Draugystės ratas“ vadovėms, iškilo rimtas iššūkis kaip užtikrinti gyvybiškai svarbią pagalbą socialiai pažeidžiamoms asmenų grupėms, kaip teisingai užtikrinti paramos teikimą. Centro vadovės Lina ir Violeta susipažino su bendromis apsaugos nuo COVID-19 viruso taisyklėmis: naudojo apsaugos priemones, pakavo maistą ir išvežiojo asmeniniu transportu laikydamos atstumą ir vengdamos kontakto maisto paketo perdavimo metu.

Vaiko dienos centro vaikams buvo pristatytos knygos, pratybų sąsiuviniai, reikalingi sklandžiam ugdymo procesui organizuoti karantino metu. Teikiamos konsultacijos atliekant namų darbus.

Centro vadovės Violeta Verpečinskienė ir Lina Bartkienė