Verslo praktikos projektas „Creativity Lab“

2017 metų spalio 4 dieną Skaudvilės gimnazijos mokiniai – Irena Loveikytė, Gabija Žalandauskaitė, Guoda Zakarauskaitė, Merita Pankauskaitė, Laura Bernotaitė ir Martynas Mankus, dalyvaujantys verslo praktikos projekte „Creativity Lab“, vyko į Vytauto Didžiojo universitete rengiamą renginį „Mokytojų festivalis“. Nuvykę į Kauną, verslo praktikų centre mokiniai klausėsi Lino Vaitulevičiaus paskaitos „Robotai keičia mūsų gyvenimą – ko tikimasi iš IT?“. Gimnazistai, pasisėmę žinių apie robotiką, keliavo į VDU didžiąją salę ir klausėsi įvairių žymių žmonių (A. Tapino, R. Zemkausko, R. Bendaravičiūtės, I. Vailiausko ir kt.) pasakojimų. Projektas “Creativity Lab” prasidėjo spalio pradžioje ir vyks tris mėnesius Tauragėje. Visi užsiregistravę dalyvauti mokiniai ugdys pagrindines verslumo kompetencijas: kūrybiškumą, komandinį darbą, ryšių mezgimą, veiklumą, problemų sprendimą, savęs vertinimą. Linkime sėkmės tęsiant dalyvavimą projekte!

IIIa gimnazijos klasės mokinė  Irena Loveikytė