Darbo grupės
Mokyklos savivalda 2023-2024 m. m.
MOKYTOJŲ TARYBA
Mokytojų tarybai priklauso visi pedagoginiai darbuotojai.
SKAUDVILĖS GIMNAZIJOS TARYBA
Gimnazijos tarybos pirmininkė Ingrida Šturmaitė-Daukšienė
Mokytojai:
- Linas Norkus,
- Liudvina Baldauskienė,
- Rasutė Marozienė,
- Jurgita Kvietkienė,
- Ramutė Beinakeraitienė.
Tėvai:
- Ieva Lasauskienė,
- Agnė Gailienė,
- Laura Sinkevičienė,
- Sandra Gudavičienė.
Mokiniai:
- Emilija Mockutė, II kl.,
- Izabelė Liekytė, II kl.,
- Milda Altaravičiūtė, II kl.,
- Vakarė Bertašiūtė, I kl.,
- Urtė Anulytė 8 kl.
MOKINIŲ PARLAMENTAS
Prezidentė – Emilija Mockutė, II kl.
MOKYTOJŲ IR PAGALBOS MOKINIUI SPECIALISTŲ (IŠSKYRUS PSICHOLOGUS) ATESTACIJOS KOMISIJA
Komisijos pirmininkas Nerijus Jocys
Nariai:
- Vida Kasputienė,
- Jolita Griškuvienė,
- Jūratė Gužauskienė,
- Elvina Nikitinaitė,
- Genovaitė Simanauskienė,
- Rita Šiurnienė,
- Gintarė Stulgienė.
MOKYTOJŲ METODINĖ TARYBA
Metodinės tarybos pirmininkė Kristina Monstavičienė
Nariai:
- Virginija Ivoškienė – kalbų ir dorinio ugdymo metodinės grupės pirmininkė,
- Rasa Čepauskienė – matematikos, informatikos, gamtos ir visuomeninių mokslų metodinės grupės pirmininkė,
- Elvina Nikitinaitė – menų, technologijų, fizinio ugdymo, gyvenimo įgūdžių ir pagalbos mokiniui specialistų metodinės grupės pirmininkė,
- Lolita Užkurienė – pradinio ugdymo metodinės grupės pirmininkė,
- Laura Gunevičienė – priešmokyklinio, ikimokyklinio ugdymo metodinės grupės pirmininkė,
- Jurga Išorienė – Batakių pagrindinio ugdymo skyriaus pradinių klasių metodinės grupės pirmininkė,
- Renata Bernotienė – Batakių pagrindinio ugdymo skyriaus filologų metodinės grupės pirmininkė,
- Rita Jackienė – Batakių pagrindinio ugdymo skyriaus gamtos ir socialinių mokslų metodinės grupės pirmininkė.
Koordinatorė: direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rasa Žilakauskienė
2023 M. VEIKLOS PROGRAMOS RENGIMO GRUPĖ
Vadovė – Lina Bartkienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Nariai:
- Rasa Žilakauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui,
- Asta Latožienė, direktoriaus pavaduotoja ūkio reikalams,
- Genovaitė Simanauskienė, metodinės tarybos pirmininkė,
- Violeta Valantiejienė, vyr. buhalterė,
- Reda Šlažikaitė, socialinė pedagogė,
- Vilma Petkutė, bibliotekininkė,
- Liudvina Baldauskienė, pradinio ugdymo metodinės grupės pirmininkė,
- Kristina Monstavičienė, gimnazijos tarybos pirmininkė,
- Nojus Meilys, gimnazijos mokinių parlamento prezidentas.
VAIKO GEROVĖS KOMISIJA
Komisijos pirmininkė – Lina Bartkienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Nariai:
- Rasa Žilakauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui,
- Reda Šlažikaitė, socialinė pedagogė,
- Aidara Janušaitienė, logopedė,
- Aušra Bernotienė, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė,
- Gitana Rudienė, specialioji pedagogė.
VEIKLOS ĮSIVERTINIMO DARBO GRUPĖ
Vadovė – Vilma Petkutė, bibliotekininkė, istorijos mokytoja
Nariai:
- Vida Kasputienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui (Batakių pagr.ug.skyr.),
- Genovaitė Simanauskienė, anglų kalbos mokytoja,
- Rita Šiurnienė, matematikos mokytoja,
- Giedrė Bertašienė, lietuvių kalbos mokytoja,
- Kristina Monstavičienė, anglų kalbos mokytoja,
- Lina Čeponienė, informacinių technologijų mokytoja (Batakių pagr.ug.skyr.),
- Rita Jackienė, istorijos mokytoja (Batakių pagr.ug.skyr.) .
Koordinatorė: Rasa Žilakauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui
2023–2024 M. M. UGDYMO PLANO RENGIMO DARBO GRUPĖ
Vadovas – Rasa Žilakauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Nariai:
- Lina Bartkienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui,
- Vida Kasputienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui,
- Kristina Monstavičienė, gimnazijos tarybos pirmininkė, profesinės sąjungos narė,
- Genovaitė Simanauskienė, metodinės tarybos pirmininkė,
- Violeta Valantiejienė, vyr. buhalterė,
- Vilma Petkutė, bibliotekininkė,
- Liudvina Baldauskienė, pradinių klasių mokytoja,
- Gitana Rudienė, spec. pedagogė,
- Jolita Griškuvienė, mokinių tėvų komiteto pirmininkė, profesinės sąjungos narė,
- Rasa Čepauskienė, chemijos, biologijos mokytoja metodininkė, profesinės sąjungos narė,
- Rūta Buitkutė, mokinių parlamento narė.
UTA ĮGYVENDINIMO GIMNAZIJOJE KOORDINAVIMO GRUPĖ
Rasa Žilakauskienė – direktoriaus pavaduotoja ugdymui (komandos vadovė),
Lina Bartkienė – direktoriaus pavaduotoja ugdymui,
Vida Kasputienė – direktoriaus pavaduotoja ugdymui,
Rasa Čepauskienė – biologijos ir chemijos mokytoja,
Liudvina Baldauskienė – pradinių klasių mokytoja,
Giedrė Bertašienė – lietuvių kalbos mokytoja,
Loreta Stulgienė – geografijos mokytoja,
Kristina Monstavičienė – anglų kalbos mokytoja,
Vilma Petkutė – istorijos ir pilietiškumo pagrindų mokytoja,
Elvina Nikitinaitė – technologijų ir dailės mokytoja,
Monika Vasiliauskienė – priešmokyklinio ugdymo mokytoja.