Padėkos

2020-2021 m.m.

Didžiuojamės pirmūnais

Melita Stankutė, 1a klasė (mokytoja Jūratė Gužauskienė);

Armandas Užkuraitis, 1a klasė (mokytoja Jūratė Gužauskienė);

Jokūbas Visockis, 1a klasė (mokytoja Jūratė Gužauskienė);

Herkus Domantas, 2a klasė (mokytoja Rita Smailienė);

Nedas Gužauskis, 2a klasė (mokytoja Rita Smailienė);

Paulius Jankauskas, 2a klasė (mokytoja Rita Smailienė);

Edgaras Kasiukevičius, 2a klasė (mokytoja Rita Smailienė);

Lukas Katauskas, 2a klasė (mokytoja Rita Smailienė);

Elena Latožaitė, 2b klasė (mokytoja Liudvina Baldauskienė);

Milda Janakauskaitė, 2b klasė (mokytoja Liudvina Baldauskienė);

Paulina Šeštokaitė, 2b klasė (mokytoja Liudvina Baldauskienė);

Ugnė Akramaitė, 3a klasė (mokytoja Rasutė Marozienė);

Marija Kaminskytė, 3a klasė (mokytoja Rasutė Marozienė);

Kamilė Kinderytė, 3a klasė (mokytoja Rasutė Marozienė);

Gilmė Stankutė, 3a klasė (mokytoja Rasutė Marozienė);

Gabija Subačiūtė, 3a klasė (mokytoja Rasutė Marozienė);

Julija Zdanevičiūtė, 3a klasė (mokytoja Rasutė Marozienė);

Vesta Domantaitė, 3b klasė (mokytoja Ona Jorudienė);

Nojus Kvasilis, 3b klasė (mokytoja Ona Jorudienė);

Luka Strimilaitė, 3b klasė (mokytoja Ona Jorudienė);

Aurėja Vitkutė, 3b klasė (mokytoja Ona Jorudienė);

Viltė Lasauskaitė, 4a klasė (mokytoja Reda Gudavičienė);

Urtė Reketytė, 4a klasė (mokytoja Reda Gudavičienė);

Viktorija Seibutytė, 4a klasė (mokytoja Reda Gudavičienė);

Keroley Cueva Vasiliauskaitė, 4a klasė (mokytoja Reda Gudavičienė);

Nedas Visockis, 4a klasė (mokytoja Reda Gudavičienė);

Joris Jonas Bičkus, 4b klasė (mokytoja Lolita Užkurienė);

Vakaris Rasickas, 4b klasė (mokytoja Lolita Užkurienė);

Augustė Rizlerytė, 4b klasė (mokytoja Lolita Užkurienė).

Matas Paulikas, 5 kl.

Matas Jakubauskas, 5 kl.

Evelina Baranauskaitė, 5 kl.

KamilėBaužaitė, 5 kl.

Laurynas Dobilas, 5 kl.

Kristina Kulinkevičiūtė, 5 kl.

Justas Norkus, 5 kl.

Ugnė Ugintaitė, 5 kl.

Ignas Valantiejus, 5 kl.

Viltė Gunevičiūtė, 5 kl.

Kipras Jocius, 5 kl.

Andrėja Jankauskaitė, 6 kl.

Diana Janušaitė, 6 kl.

Eimantas Stankus, 6 kl.

Faustas Šedauskas, 6 kl.

Miglė Norkutė, 7 a kl.

Urtė Marija Norkutė, 7b kl.

Viltė Paulikaitė, 7b kl.

Renatas Mankus, 7b kl.

Kristupas Griškus 7b kl.

Rūta Buitkutė, 8 kl.

Pijus Klimaševskis, 8 kl.

Lidija Navickaitė, 8 kl.

Virginijus Sinkevičius, 8 kl.

Paulina Steponavičiūtė, 8 kl

Rugilė Skarbaliūtė, I kl.

Augustė Skrodenytė, I kl.

Ugnė Venclovaitytė, I kl.

Stasys Buivydas, II kl.

Miglė Gerulytė, II kl.

Rokas Gužauskas, II kl.

Inga Paldavičiūtė, II kl.

Agneta Visockytė, II kl.

Ineta Rizlerytė, III kl.

Gerda Laugalytė, IV kl.

Goda Paulikaitė, IV kl.

Rasa Račkauskaitė, IV kl.

Guoda Visockytė, IV kl.

Sveikiname ir didžiuojamės jais!

Didžiuojamės I – ojo pusmečio pirmūnais

1a klasė: Ineta Kvietkutė, Melita Stankutė, Armandas Užkuraitis, Jokūbas Visockis.

2a klasė: Herkus Domantas, Nedas Gužauskis, Paulius Jankauskas, Edgaras Kasiukevičius, Lukas Katauskas, Mingailė Grendaitė.

2b klasė: Milda Jankauskaitė, Elena Latožaitė, Paulina Šeštokaitė.

3a klasė: Ugnė Akramaitė, Marija Kaminskaitė, Kamilė Kinderytė, Gabija Subačiūtė, Julija Zdanevičiūtė.

3b klasė: Liepa Butkutė, Vesta Domantaitė, Luka Strimilaitė, Aurėja Vitkutė.

4a klasė: Nedas Visockis.

4b klasė: Joris Jonas Bičkus.

5 klasė: Evelina Baranauskaitė, Laurynas Dobilas, Viltė Gunevičiūtė, Matas Jakubauskas, Kipras Jocius, Justas Norkus, Matas Paulikas, Ugnė Ugintaitė, Ignas Valantiejus.

6 klasė: Eimantas Stankus, Andrėja Jankauskaitė, Diana Janušaitė.

7b klasė: Renatas Mankus, Urtė Marija Norkutė, Viltė Paulikaitė.

8 klasė: Rūta Buitkutė, Lidija Navickaitė.

I klasė: Rugilė Skarbaliūtė, Augustė Skrodenytė, Ugnė Venclovaitytė.

II klasė:Stasys Buivydas, Miglė Gerulytė, Agneta Visockytė.

III klasė: Ineta Rizlerytė.

IV klasė: Gerda Laugalytė, Goda Paulikaitė, Rasa Račkauskitė, Guoda Visockytė.

2019-2020 m.m.

Už labai gerą mokymąsi ir pavyzdingą elgesį apdovanoti padėkos raštais šiuos mokinius:

5 klasės mokinius V. Bertašiūtę, D. Čipkų, D. Janušaitę , E. Degutytę;

6a klasės mokinę M. Norkutę;

6b klasės mokinius K. Griškų, R. Mankų, V. Paulikaitę (vien 10), U.M. Norkutę (vien 10);

7 klasės mokinius P. Klimaševskį, R. Buitkutę, L.Navickaitę, N. Jurgaitį, P. Steponavičiūtę;

8 klasės mokines A. Skrodenytę, A. Šležaitę;

I klasės mokinį S. Buivydą, M. Gerulytę, G. Mirauskaitę, I. Paldavičiūtę, G. Skarbaliūtę, A. Visockytę;

II klasės mokinius E. Kasputytę (vien 10), E. Kaupą, I. Rizlerytę, S. Šturmaitę;

III klasės mokines P. Paulikaitę, G. Laugalytę, G. Visockytę, R. Račkauskaitę;

IVb klasės mokines R. Pilipauskaitę, G. Vengraitytę, G. Zakarauskaitę.

Puikiai mokslo metus užbaigė šie pradinių klasių mokiniai:

Herkus Domantas, 1 a klasė (mokytoja Rita Smailienė),

Nedas Gužauskis, 1 a klasė (mokytoja Rita Smailienė),

Paulius Jankauskas, 1 a klasė (mokytoja Rita Smailienė),

Edgaras Kasiukevičius, 1 a klasė (mokytoja Rita Smailienė),

Lukas Katkauskas, 1 a klasė (mokytoja Rita Smailienė),

Viltė Laugalytė, 1 a klasė (mokytoja Rita Smailienė),

Lukas Burkšaitis, 1 b klasė (mokytoja Liudvina Baldauskienė),

Milda Jankauskaitė, 1 b klasė (mokytoja Liudvina Baldauskienė),

Elena Latožaitė, 1 b klasė (mokytoja Liudvina Baldauskienė),

Austė Reketytė, 1 b klasė (mokytoja Liudvina Baldauskienė),

Paulina Šeštokaitė, 1 b klasė (mokytoja Liudvina Baldauskienė),

Ugnė Akramaitė, 2 a klasė (mokytoja Rasutė Marozienė),

Marija Kaminskaitė, 2 a klasė (mokytoja Rasutė Marozienė),

Camilla Lėja Karpičiūtė, 2 a klasė (mokytoja Rasutė Marozienė),

Kamilė Kinderytė, 2 a klasė (mokytoja Rasutė Marozienė),

Aleksas Lebrikas, 2 a klasė (mokytoja Rasutė Marozienė),

Simas Nagulevičius, 2 a klasė (mokytoja Rasutė Marozienė),

Julija Zdanevičiūtė, 2 a klasė (mokytoja Rasutė Marozienė),

Vesta Domantaitė, 2 b klasė (mokytoja Ona Jorudienė),

Lukas Gruodis, 2 b klasė (mokytoja Ona Jorudienė),

Nojus Kvasilis, 2 b klasė (mokytoja Ona Jorudienė),

Guoda Ramanauskytė, 2 b klasė (mokytoja Ona Jorudienė),

Luka Strimilaitė, 2 b klasė (mokytoja Ona Jorudienė),

Aurėja Vitkutė, 2 b klasė (mokytoja Ona Jorudienė),

Vakaris Rasickas, 3 b klasė (mokytoja Lina Bartkienė),

Urtė Anulytė, 4 klasė (mokytoja Jūratė Gužauskienė),

Evelina Baranauskaitė, 4 klasė (mokytoja Jūratė Gužauskienė),

Laurynas Dobilas, 4 klasė (mokytoja Jūratė Gužauskienė),

Viltė Gunevičiūtė, 4 klasė (mokytoja Jūratė Gužauskienė),

Matas Jakubauskas, 4 klasė (mokytoja Jūratė Gužauskienė),

Justas Norkus, 4 klasė (mokytoja Jūratė Gužauskienė),

Matas Paulikas, 4 klasė (mokytoja Jūratė Gužauskienė),

Ignas Valantiejus, 4 klasė (mokytoja Jūratė Gužauskienė).