Atsisveikinimo šventė

Baigiantis mokslo metams atėjo laikas atsisveikinti su priešmokyklinukais. 25-osios dienos popietę vaikų tėveliai sugužėjo į salę, kad pamatytų vaikų kelionę iš priešmokyklinės grupės stotelės į pirmos klasės stotelę. Vaikai šoko, dainavo, deklamavo. Už tai mokyklos direktorius N. Jocys įteikė „bilietus“, kurie liudijo, kad mažieji sėkmingai pasiruošę mokytis pirmoje klasėje. Mokyklos kieme tėveliai ant balionų surašė palinkėjimus ir svajones, kurias paleido į dangų. Smagi šventė baigėsi kavinėje, kur mažieji kartu su mokytojomis Monika ir Violeta vaišinosi gardžiomis picomis. Dėkojame V.Liekytei už pagalbą ruošiantis šventei, pavaduotojai R.Šiurienei už bendradarbiavimą visus metus ir dalyvavimą šventėje.

Mokytojos Violeta Verpečinskienė ir Monika Vasiliauskienė