XXVI Lietuvos svarsčių kilnojimo federacijos stūmimo rungties čempionatas

Balandžio 6 dieną Pakruojo r. Pakruojo sporto centre vyko XXVI Lietuvos svarsčių kilnojimo federacijos stūmimo rungties čempionatas. Čempionate dalyvavo gimnazijos mokiniai: Elijus Daukša, Matas Beinakeraitis, Guoda Ramanauskytė, Danielė Ivanauskaitė, Viltė-Marija Skarbaliūtė, Matas Monstavičius, Airidas Barzda, Diana Janušaitė, Audronė Kubiliūtė, Ariana Jonušauskaitė, Aivaras Sabockis, Vakaris Kasparaitis, Denisas Chomičius, Erestas Vištartas, Kristupas Griškus.

Gimnazijos mokiniai savo svorio kategorijose iškovojo: Matas III vietą, Guoda II vietą,  Audronė III vietą, Ariana I vietą, Aivaras I vietą, Erestas I vietą, Denisas II vietą, Kristupas I vietą, Vakaris Kasparaitis I vietą. Elijus, jauniausias čempionato dalyvis, su 4 kg svarsčiais atliko 110 kartų stūmimo veiksmą.

Fizinio ugdymo mokytojas Jonas Šiurys