Europos kalbų diena Skaudvilės gimnazijoje

2023 m. yra Europos įgūdžių metai. Jie skirti skatinti mokymąsi visą gyvenimą, taip pat remti naujoves ir konkurencingumą, kad Europa taptų žalesnė ir skaitmeniškesnė. Rugsėjo 26 dieną Skaudvilės gimnazijoje vyko rajoninis kūrybinis konkursas ,,Europos kalbų dainų traukinys‘‘. Jame dalyvavo Tauragės Versmės gimnazijos (mokytoja Dainora Kaminskienė), M. Mažvydo progimnazijos (mokytojos Danutė Kiliokaitienė, Aida Melninkaitienė, Laima Venckienė), Jovarų pagrindinės mokyklos (mokytojos Violeta Girdžiuvienė, Vida Antanavičienė, Roma Norvilienė) , Skaudvilės gimnazijos Batakių pagrindinio ugdymo skyriaus (mokytojos Renata Bernotienė, Jolanta Valskienė) ir Skaudvilės gimnazijos moksleiviai (mokytojos Genovaitė Simanauskienė, Kristina Monstavičienė, Jurgita Kvietkienė, Virginija Ivoškienė, Elvina Nikitinaitė). Visus dalyvius šventės proga pasveikino Skaudvilės gimnazijos direktorius Nerijus Jocys ir gimnazijos prezidentė Emilija Mockutė. Renginį vedė 8 klasės mokinė Evelina Baranauskaitė ir 6 b klasės mokinys Nilius Jonas Ansunas. Moksleiviai parengė ir atliko dainas anglų, ispanų, prancūzų, lietuvių kalbomis. Grupė  ,,Inkstiliuks‘‘  porino istorijas žemaičių tarme, grojo bandonijomis  ir dainavo žemaitiškai (vadovė  Rasa Bartkuvienė). Po koncerto mokiniai dalyvavo Protmūšyje, pasitikrino savo žinias apie Europos kalbas. Moksleiviai galėjo pabendrauti prie arbatėlės, aptarti renginį, susipažinti. Visi dalyviai buvo apdovanoti Skaudvilės gimnazijos padėkomis. Dėkojame visiems moksleiviams ir jų mokytojams už dalyvavimą, gražius pasirodymus ir bendrystę.

Kalbų metodinės grupės pirmininkė  Virginija Ivoškienė