Į Kaziuko turgų

Kovo 6 dieną į Skaudvilės gimnaziją sugužėjo svečiai iš Jurbarko, Šilalės, Raseinių ir Tauragės rajonų į tradicine tapusią Kaziuko mugę. Šventės dalyvius pasveikino gimnazijos direktorius Nerijus Jocys, o renginio organizatoriai – priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai su savo mokytojomis Violeta Verpečinskiene ir Monika Vasiliauskiene bei trečios klasės mokiniai su mokytoja Lina Bartkiene ir muzikos vadove Vidmunda Liekyte – parengė koncertą. Po koncerto ilgai netilo šurmulys: vaikai prekiavo, pirko, mainė, dovanojo savo pagamintus darbelius, iškeptus gardumynus. Vaikams talkino ne tik jų mokytojos, bet ir tėveliai. Šventėje svečiavosi Skaudvilės kraštą savo dainomis garsinantis folkloro ansamblis „Inkstiliuks“ ir jo vadovė Rasa Bartkuvienė. Iš regioninio renginio visi į savo namus grįžo laimingi: vieni pilnomis piniginėmis, kiti – pintinėmis.

Mokytojos: Violeta Verpečinskienė, Lina Bartkienė, Monika Vasiliauskienė (nuotraukos autorių)