Integruota biologijos – rusų kalbos pamoka

Vasario 25 dieną Skaudvilės gimnazijoje I klasėje vyko integruota biologijos – rusų kalbos pamoka ,,Maisto medžiagos“, kurią vedė biologijos mokytoja Reda Gudavičienė ir rusų kalbos mokytoja Virginija Ivoškienė. Pamoka buvo vedama dviem kalbomis. Vyko grupinis darbas, mokiniai susipažino su naudingomis maisto medžiagų savybėmis, įgijo žinių apie baltymų, angliavandenių, riebalų, vitaminų naudą žmogaus organizmui, atliko laboratorinį bandymą. Mokiniai testų pagalba pasitikrino, kaip sveikai jie maitinasi ir įsivertino įgytas pamokoje žinias. Pamokos pabaigoje iš atsineštų produktų sudėliojo sveiką maisto piramidę, pasivaišino vaisiais, duoniukais ir kitais produktais. Mokinių nuomone, pamoka buvo naudinga, kitokia, įdomi, daug praktinių užduočių.

Virginija Ivoškienė, Reda Gudavičienė