LMŽ finalinės svarsčių kilnojimo varžybos

Vasario 3 dieną  Skaudvilės gimnazijoje  vyko LMŽ finalinės svarsčių kilnojimo  varžybos. Dalyvavo: Ukmergės raj. Taujėnų gimnazija, Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija, Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija, Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija, Kauno Maironio Universitetinė gimnazija, Biržų r. Vabalininko Balio Sruogos gimnazija, Plungės r. Saulės gimnazija, Kėdainių r. Atžalyno gimnazija, Skaudvilės gimnazija.

Gimnazijos mokiniai savo svorio kategorijose iškovojo: Aivaras Sabockis I vieta, Diana Janušaitė III vieta, Edvinas Baltrušis I vieta, Erestas Vištartas II vieta,  Agnė Vasiliauskaitė V vieta,  Audronė Kubiliūtė III vieta,   Eimantas Sabockis I vieta, Virmantas Petraitis II vieta. Komandinėje įskaitoje gimnazijos komanda iškovojo pirmą vietą.

Norėčiau padėkoti mokiniams už sunkų darbą treniruočių metu, už pasiektus aukštus rezultatus finalinėse varžybose.

Fizinio ugdymo mokytojas Jonas Šiurys