LMŽ finalinės svarsčių kilnojimo varžybos

2020 m. sausio 10 dieną Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio  gimnazijoje vyko LMŽ finalinės  svarsčių kilnojimo varžybos. Dalyvavo: Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės, Kelmės r. Šaukėnų Vlado Putvio-Putvinskio, Alytaus r. Adolfo Ramanausko-Vanago, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus, Klaipėdos r. Gargždų Vaivorykštės, Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis, Ignalinos, Šiaulių r. Kuršėnų, Biržų r. Vabalininko Balio Sruogos, Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus, Tauragės r. Skaudvilės gimnazijos. Gimnazijos mokiniai: Vakarė Steigvilaitė, Ramutis Ivinskis, Rokas Anulis, Povilas Jorudas, Ernestas Augustinas, Robertas Laurinaitis, Aironas Stankus, Linas Degutis  iškovojo  I vietą.

Ramutis Ivinskis svorio kategorijoje iki 53 kg iškovojo  I vietą, Robertas Laurinaitis svorio kategorijoje iki 73 kg iškovojo I vietą, Aironas Stankus svorio kategorijoje iki 78 kg iškovojo I vietą, Ernestas Augustinas svorio kategorijoje iki 85 kg iškovojo I vietą, Linas Degutis svorio kategorijoje daugiau kaipo 85 kg iškovojo II vietą, Povilas Jorudas svorio kategorijoje iki 68 kg iškovojo III vietą. Norėčiau padėkoti  mokiniams už sunkų darbą treniruočių metu, už pasiektus  rezultatus  finalinių varžybų  metu.