Projektas „Kuriu Lietuvai“

Gimnazijos pradinukai džiugiai laukė Vasario 16-osios ir Kovo 11-osios švenčių. Visą mėnesį dalyvavo  projekte „Kuriu Lietuvai“.1a klasės mokiniai su mokytoja Lolita rašė Lietuvos vardą. Su dailės – technologijų mokytoja Lina 1a ir 1b mokiniai piešė Lietuvą. 2b mokiniai ir mokytoja Lina nupynė juostas Lietuvai. 2a ir 3b mokiniai dailyraščiu rašė V. Nemunėlio „Mano Vytis ir trispalvė“, S. Džiugo „Tėviškėlė pavasarį“ eilėraščius.

2a, 3a, 3b, 4a klasės mokiniai (Mokyt. Jūratė, Rita, Liudvina, Rasutė) darbus Kovo 11-osios tema kūrė pasinaudodami specialios programos animacijos kūrimo galimybėmis. Kiekvienas mokinio piešinys pasižymėjo žmogiškomis savybėmis.  4b klasės mokiniai su mokytoja Ona „augino“ trispalves gėlytes. Dirbdami grupėse kūrė Gedimino pilies, Gediminaičių stulpų aplikacijas.

Pradinių klasių mokytojų vardu Liudvina Baldauskienė