Respublikinis mokinių kūrybinių darbų konkursas ,,Pravėriau vario vartelius“

Š. m. vasario 22 dieną Salantų kultūros centre vyko dvyliktas respublikinis mokinių kūrybinių darbų konkurso „Pravėriau vario vartelius“ baigiamasis renginys, kuriame buvo paskelbti ir apdovanoti laureatai. Konkursui buvo pristatyti 262 kūrybiniai darbai iš 22 rajonų, 48 mokyklų.  Galime pasidžiaugti, nes mūsų gimnazijos mokinėms pasisekė: iš trijų dalyvavusių dalyvių, laimėtos dvi  prizinės vietos. (11-15 metų) amžiaus grupėje:  II vietos laureatė  –  Gabija Mirauskaitė 8 klasės mokinė. Už konkurso temos interpretaciją ir meninę raišką darbe „Gyvybės medis mano širdyje“ – Gintarė Gargasaitė, 6 klasės mokinė. Konkurso laimėtojos apdovanotos Kretingos rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus padėkomis.

Technologijų mokytoja metodininkė Elvina Nikitinaitė