Susitikimas su rašytoja K. Zyle

Akcija „Metų knygos rinkimai“ vyksta kasmet nuo 2005 metų, Metų knygos rinkimus inicijavo Skaitymo ir kultūrinio raštingumo asociacija ir ją rengia kartu su Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Lietuvos nacionaliniu radiju ir televizija bei Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka. Skaudvilės gimnazijos biblioteka laimėjo paaugliams skirtą knygų komplektą: Ežerinytė Ilona. „Skiriama Rivai“, Landsbergis Vytautas V. „Žalčių karalienė“, Meškauskaitė Audronė, Venislovaitė Aurina, iliustr. Dagilė Inga. „Istorijos skanėstai“ ir Zylė Kotryna. „Sukeistas“.

Gruodžio 12 d. Skaudvilės gimnazijos bibliotekininkė suorganizavo susitikimą su Kotryna Zyle – rašytoja ir dailininke, kuriančia mitologijos temomis. Jos debiutinė knyga „Milžinas mažylis“ buvo įtraukta į geriausių 2014 m. knygų vaikams penketuką. „Didžioji būtybių knyga“ knygos meno konkurse apdovanota kaip gražiausia 2016 m. knyga vaikams. „Sukeistas“ – pirmoji autorės knyga jaunimui, kuri 2019 metais įtraukta į paaugliams skirtą ketvertuką. Autorė supažindino 8, I-III kl. mokinius su knygos kūrimo „anatomija“. Atsakinėjo į jų pateiktus klausimus.