Tinklinio turnyras Tauragės PRC Kovo11 – osios dienai paminėti.

Šių metų kovo 10 d. Tauragės profesinio rengimo centre vyko tinklinio turnyras skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Turnyre dalyvavo šešios komandos: Tauragės PRC I – oji komanda, Tauragės PRC II – oji komanda, Skaudvilės gimnazijos, „Žalgirių“ gimnazijos, „Versmės“ gimnazijos ir svečiai iš Jurbarko Antano Giedrio Giedraičio gimnazijos. Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius. Mūsų gimnazijos mokiniai pirmąjame pogrupyje nugalėjo Tauragės PRC abi komandas ir tapo grupės nugalėtojais. Pusfinalyje susitiko su „Versmės“ gimnazijos mokiniais ir nugalėję juos pateko į turnyro finalą. Finale laukė svečiai iš Jurbarko. Šį kartą sėkmė lydėjo jurbarkiečius, kurie ir tapo turnyro nugalėtojais, o mūsų gimnazijos mokiniams atiteko antroji vieta. Kovoje dėl trečios vietos susitiko Tauragės PRC pirmoji komanda ir „Versmės“ gimnazijos tinklininkai. Laimėjo Tauragės PRC pirmoji komanda ir iškovojo III vietą. Turnyro prizininkai buvo apdovanoti medaliais.

Vytautas Kenstavičius