Žemės diena

Mūsų gimnazija turi tradiciją paminėti ŽEMĖS DIENĄ. Praeitais metais įsisukęs karantinas pakoregavo veiklas, todėl renginys šiais metais neįprastas: 6 – 9 klasių mokiniai turėjo galimybę tyrinėti aplinką neišeidami toli iš namų.

Įvairios gamtotyrinės veiklos vyko visa savaitę nuo kovo 15 iki 19 d. Savaitės metu klasės atliko individualias užduotis: piešė, klijavo ar kita pasirinkta technika gamino Žemės vėliavą, darė medžių lapų atspaudus plastiline, modeline ar kitoje turimoje medžiagoje, stebėjo gamtos reiškinius, gamino paveikslus lede, fiksavo arčiausiai esančio vandens telkinio ir pakrantės pokyčius. Senų praeities nuotraukų gamtos vaizdus kartojo naujose nuotraukose, rašė linkėjimus savo gyvenamai vietovei, lankėsi ten, kur niekada nebuvo buvę. Mokiniai atliko ir tradicinę užduotį – inkilėlių kalimą, kėlimą paukšteliams į medžius. (Nuoširdų ačiū tėveliams už pagalbą sako renginio organizatorės). Renginį savo Žemės piešiniais paįvairino 3b klasės mokiniai (mokyt. O. Jorudienė).

Savaitės veiklos buvo pristatytos penktadienį po pamokų visiems dalyviams susijungiant zoom programėle. Buvo smagu ir įdomu matyti draugų nuveiktus darbus, atliktas veiklas. Mokytojų pateiktus iššūkius įveikti pavyko puikiai.

Ačiū už dalyvavimą veiklose, kūrybingumą pristatant darbelius. Sėkmės stebint gamtą ir draugaujat su ja.

Žemės savaitei iššūkius pateikė ir renginio įspūdžiais dalijasi mokytojos Rasa Čepauskienė,  Loreta Stulgienė, Sandra Zablockienė.